Worki po kawie – kilka pomysłów wykorzystania

Torby jutowe używane są do transportu surowej kawy. Najczęściej są one ozdobione w charakterystyczne rysunki oraz napisy, które umożliwiają rozpoznanie, iż dany worek jutowy zawiera konkretną kawę. Zdobnictwo jest wyjątkowo estetyczne, co w połączeniu z wytrzymałym i ekologicznym charakterem materiału, powoduje, że takie worki po kawie można wykorzystać na wiele sposobów!

worki po kawie

Stwórz własną niepowtarzalną dekorację

Idealnym sposobem wykorzystania toreb jutowych jest wykonanie z nich unikalnej dekoracji wnętrza. Co możesz z nich zrobić? Właściwie każdą ozdobę, jaka przyjdzie Ci do głowy. Możesz przemienić worek po kawie w niepowtarzalny obraz, który powiesisz na ścianie, albo wykorzystać go jako osłona na donice czy kubek. Ale to nie tylko znakomita ozdoba do salonu! Torba z worka po kawie może służyć Ci w kuchni do przechowywania warzyw i owoców oraz innych produktów. Należy mieć w tym miejscu jednak na uwadze, że torby jutowe służą do transportu kawy na znaczne odległości, co powoduje, że mogą posiadać delikatne otarcia lub drobne otwory. Wreszcie to obowiązkowy element wystroju nowoczesnej kawiarni. Ale i to nie wszystko! Jeśli jesteś związany z biurem podróży, prowadzisz restaurację lub klub, możesz ozdobić je obrazami, które stworzysz właśnie z tych worków. Wszystko dlatego, że surowa kawa pochodzi z takich krajów jak: Brazylia, Gwatemala, Etiopia, Papua Nowa Gwinea czy Kolumbia.

worki po kawie

Coś dla miłośników ekologicznych materiałów

Juta jest materiałem, który produkowany jest z łodyg roślin, co czyni ją bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników ekologicznych rozwiązań. Przy odrobinie chęci z worków po kawie możesz bez przeszkód zrobić poszewkę na poduszkę, torebkę, a nawet pokrowiec na telefon. Co więcej – gotowe torby z worków po kawie są dostępne w sprzedaży i nie musisz poświęcać czasu na ich stworzenie. Możesz przygotować z nich niezwykły prezent dla znajomego, który preferuje ekologiczne rozwiązania lub uwielbia podróże i egzotyczne miejsca.

worki po kawie

Pozwól działać swojej fantazji!

Torby z worków po kawie, obrazy i inne dekoracje, nie są jednym sposobem na wykorzystanie tych worków. Ilość pomysłów i zastosowań ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Jeśli tylko chcesz, możesz stworzyć z nich meble – leżak ogrodowy, obicie na fotel lub krzesło, a nawet wygodną pufę, którą możesz wypełnić np. grochem. Możesz stworzyć także pojemy worek na dziecięce zabawki. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, umiejętności oraz fantazji. Bez wątpienia stworzysz z nich niepowtarzalny wystrój, który spodoba się wszystkim, a także będzie zgodny z najnowszymi trendami. Worki po kawie mogą okazać się najbardziej uniwersalnymi i przydatnymi materiałemi, o których istnieniu nie pomyślałeś wcześniej!

torby z worków po kawie

W Tommy Cafe oferujemy szeroki wybór worków po kawie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Odwiedź naszą stronę i sprawdź sam, który wzór odpowiada Ci najbardziej i stwórz swoje wymarzone gadżety!

Dodaj komentarz