O nas

Witamy serdecznie na oficjalnym blogu Tommy Cafe.
Od 2002 roku importujemy kawy z całego świata. Wypróbowaliśmy tysiące gatunków, by wybrać dla Was te najlepsze. Nasza kawowa przygoda rozpoczęła się w Dżakarcie, stolicy Indonezji, od importu ziaren kawy. To tam po raz pierwszy spotkaliśmy się z niepowtarzalnym, oryginalnym aromatem kawy Kopi Luwak.

Nasz zespół tworzy grupa pasjonatów egzotycznych podroży, niejednokrotnie będących inspiracją do poszukiwania i odkrywania nowych odmian kaw i herbat. Pragniemy aby dzięki tym staraniom, każdy odkrył w sobie pasję do cieszenia się każdym łykiem Swojej kawy i herbaty z kolekcji Tommy Cafe. Od zawsze staramy się łączyć pasję z profesjonalizmem, dlatego też tak ważna jest dla nas rzetelna i sprawna obsługa. Wciąż poszerzamy swoje horyzonty, kształcimy się oraz
udoskonalamy swoje rzemiosło, by jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania. Pragniemy, by nasza przygoda trwała jak najdłużej i cieszyła się Waszym zainteresowaniem, dlatego już teraz zapraszamy Was we wspólną podróż do świata kawy i herbaty.

Na naszym blogu będziemy opisywać kawy, które produkujemy oraz podawać sposoby ich zaparzania. Nie zbraknie też miejsca na kilka słów o herbatach. Na początek zaczniemy jednak od krótkiej fotorelacji obrazującej zarówno pracowników jak i naszą firmę.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.